Çavdarlı Plaza - Toyota Sahibi Olmanın Avantajları
 

Toyota 24 Saat Yardım, Toyota kullanıcılarına araçlarını
aldıkları günden başlayarak hizmet veriyor.

Toyota kullanıcıları araçlarını aldıkları günden başlayarak, Toyota 24 Saat Yardım üyeleri arasında yerlerini alırlar. Ayrıca Toyota 24 Saat Yardım üyeliği sayesinde araçları ile seyahat ederken, günün 24 saatinde tek bir telefonla yardım isteyebilmenin güvence ve rahatlığını yaşarlar. 
Bir yıl boyunca ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde, üstün Toyota kalitesi ve hizmetinin her an kullanıcılarımızın yanında olduğunu taahhüt ediyoruz. Toyota 24 Saat Yardım, Toyota araçların yolda kalmasına yol açabilecek her durumda geçerlidir, arıza ve çalınmalarla sınırlı değildir.

Toyota 24 Saat Yardım hizmetlerinden sürücü ile birlikte seyahat eden herkes yararlanabilir. Aracınızın el değiştirmesi halinde yeni sahibi de hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir. Toyota 24 Saat Yardım hizmetinin ücretsiz olarak sunulduğu birinci yılın tamamlanmasından sonra, tüm Toyota modelleri, yaş ve kilometresine bakılmaksızın KDV dahil 25 YTL gibi çok cazip bir ücret karşılığında bir yıl boyunca Toyota 24 Saat Yardım hizmetinden yararlanabilmektedir.
Toyota 24 Saat Yardım Hizmeti'nden 0800 211 61 66 (veya 0212 233 3145) numaralı telefondan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Toyota İletişim Merkezi'ni (0212 354 0 354) arayarak da bu yol yardım hizmetine ulaşmanız mümkün.Toyota 24 Saat Yardım Hattı yalnız Türkiye'de değil, Avrupa ve Akdeniz ülkelerinde de ulaşılabilirliğiyle hizmetimizin sınırlarını Türkiye dışına taşıyor. 

 

Toyota 24 Saat Yardım kapsamında sunulan hizmetler
- Aracın hareketsiz kaldığı yerde onarım için ilk müdahelenin yapılması,
- Hasarı büyük kazalarda, vinçle kurtarılma da dahil yakın Toyota Plaza Servisi'ne ücretsiz olarak çekilmesi,
- Onarımın 24 saatten fazla sürmesi durumunda, kullanıcının isteğine bağlı olarak:
- Araçla seyahat edenlerin 3 güne kadar bir otelde misafir edilmeleri veya,
- Evinden en az 50 km uzakta olanlar için 4 güne kadar araç kiralama veya,
- Onarım süresinin 48 saati aşması durumunda, araçla seyahat eden herkesin evine ya da gideceği yere ulaşımı, 300 km'nin üzerindeki mesafeler için uçak bileti temini ücretsiz olarak sağlanıyor.
- Sürücünün aracı kullanamayacak halde olması durumunda ücretsiz profesyonel sürücü temini.
- Çalınmış aracın bulunması ya da uzun süren onarımlar sonrası aracın alınması için ulaşım masraflarının tamamının ödenmesi,
- 3 günü aşan onarımlar ve bulunan çalıntı araçlar için ücretsiz emanet ve muhafaza,
Toyota ile seyahat ederken kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

 
Toyota Garanti Extra
Garanti Extra Programı müşterilerimize araçlarının üretici garantisi bittikten sonra da cazip fiyatlar karşılığında garantisini devam ettiren bir üründür.Müşterilerimizin tercihine göre 2 farklı Garanti Extra Programı hazırlanmıştır;Garanti Extra 3+2: Bu programı seçen müşterilerimizin araçları üretici garanti başlangıç tarihinden itibaren km sınırı olmaksızın 5 yıl boyunca garanti kapsamından faydalanır. Garanti Extra 3+3: Bu programı seçen müşterilerimizin araçları üretici garanti başlangıç tarihinden itibaren km sınırı olmaksızın 6 yıl boyunca garanti kapsamından faydalanır. Garanti Extra, aracınıza verilen bir garanti olup, aracınızı sattığınızda 2. El değerini de yükseltecek, 5 veya 6 yıl boyunca aracınızı kullanırken daha güvende olmanızı sağlayacaktır. Garanti Extra alan müşterilerimiz 5 yıl veya 6 yıl gibi uzun süreler boyunca araçlarının garanti altına alınmasını sağlamış olup ayrıca kilometre sınırı olmaması özellikle yüksek kilometre yapan müşterilerimiz için düşünülmüştür.
Garanti Extra sadece yeni araç satışında değil aynı zamanda kullanımda olan araçlar için de geçerli olan bir programdır. Müşterilerimiz araçları 3 ay veya 5000 km (hangisi önce dolarsa) olana kadar herhangi bir fiyat farkı olmadan Garanti Extra Programı satın alabilme imkanına sahip olup bu km ve süre geçilmiş olsa dahi müşterilerimiz modellere göre değişen belli bir fiyat artışı ile araçları 18 ay ya da 30000 km’yi geçmemiş ise bu hizmetten faydalanabilir.
Toyota Puan nedir?  
Toyota Puan, Çavdarlı Plaza'da yaptığınız her türlü servis harcamasına karşılık olarak, otomatik olarak biriken, Türkiye'nin ilk ve tek kullandıkça artan indirim sistemidir. 
  
Size ne kazandırıyor?  

Toyota Puan, Toyota Plazalar'da tüm işçilik ücretlerinde aşağıda belirtilen oranlarda indirim almanızı sağlar. Toyota Puan indiriminden yararlandığınızda hem puanınız, hem de indiriminiz artarak devam eder. Toyota Puan'larınızın servis işçiliklerinde sağladığı indirimler: 

  • 1001 - 2000 puan arası % 10 indirim 
  • 2001 - 3000 puan arası % 15 indirim 
  • 3001 - 4000 puan arası % 20 indirim
  • 4001 - 5000 puan arası % 25 indirim
  • 5001 puan ve üzeri % 30 indirim

Her 2 YTL'lik servis harcamanız için 1 puan, sigorta şirketi tarafından yapılan ödemelerde ise her 10 YTL için 1 puan kazanacaksınız.)
 
Daha önce yaptığınız servis harcamaları ne olacak? 
Geçmişte aracınıza yapılan tüm servis harcamaları Toyota Puan'a çevrildi. Yani şimdiden Toyota Puan'ınız var. 
Peki ya Toyota'nızı ikinci el aldıysanız?
 
 
Toyota'sını ikinci el alanlara da iyi bir haberimiz var. Toyota Puanlar araca veriliyor. Bu, aracınızın geçmişte kazandığı tüm Toyota Puanlar'ı devralmanız anlamına geliyor. Puanınız yoksa da üzülmeyin, mevcut Toyota Puan'ınız üzerine 250 Bonus Puan da bizden! 

 
 

 

 
 
 
 
 
 

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili

Baştan aşağı yeniden tasarlanan Corolla tüm dikkatleri üzerinde topluyor.Yeni tasarım ve
sürüş dinamikleriyle birleştirildi.
Yeni Avensis Kalite'de Yol Ayrımı

Yeni tasarım anlayışı; sağlam yapısı performansı ve güvenlik anlayışı ile birleştiğinde Avensis, sınıfında standartların çok ötesine geçiyor.
Toyota Hilux durdurulamaz!

Arazideki yeteneği, dayanıklılığı, güvenilirliği ve
çok yönlülüğüyle tanınan Toyota Hilux'la yapabilecekleriniz , sadece hayal gücünüzle sınırlı.
 
| ÇAVDARLI PLAZA | HAKKIMIZDA | HİZMETLER | AKSESUAR | İ.K | TOYOTA 24 SAAT | ARAÇ YENİLEME | LASTİK BAYİLİKLERİMİZ |